Skip to content

Catering dietetyczny jest już dostępny

Catering to bardzo wygodne, a niejednokrotnie też po prostu niezbędne rozwiązanie. Oferta w tej branży od zawsze była bardzo szeroka, ale raczej pod względem ilości podmiotów chcących z nami współpracować, a nie realnego bogactwa tego, co mogło się znaleźć na talerzu. Nareszcie się to zmienia i dzisiaj już bez najmniejszego problemu możemy znaleźć dla siebie catering dietetyczny.

Istota cateringu dietetycznego

Istotą cateringu dietetycznego jest możliwość uzyskania ciekawszych opcji, niż tylko najzwyklejszego schabowego. W pierwszej kolejności ucieszą się zawsze wegetarianie, ponieważ opcje bez mięsa jeszcze do niedawna nie były standardem. Znacznie ważniejsze są jednak propozycje dla osób, które nie mogą przyjmować glutenu lub laktozy. W ich przypadkach zdarzały się czasami nieprzyjemne niespodzianki. Warte rozważenia są też specjalne diety dla osób starających się zrzucić zbędne kilogramy, jak również propozycje dla sportowców, czyli takie o podwyższonej kaloryczności.

W Słubicach działa firma cateringowa MK Katering oferująca wiele rodzajów diet, począwszy od wegetariańskiej, po bezglutenową i bez laktozy, na daniach dla sportowców kończąc – https://mkkatering.pl

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz