Skip to content

Cechy i zalety AdBlue

Firma Storage Partners zajmująca się produkcją zbiorników od AdBlue stawia na dobrą jakość i atrakcyjną cenę. Więcej informacji znajdziemy na stronie https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue. Szeroka oferta z pewnością spełni oczekiwania odbiorców.

Sprzęt do AdBlue

Ze sprzętem tego typu jest związana technologia SCR, czyli selektywna redukcja katalityczna. Układ pozwala zmienić cząsteczki tlenku azotu na wodę i azot. Przydadzą nam się zbiorniki do AdBlue – w nim jest to płyn oczyszczający spaliny. Sprzęt DEF do odprowadzania spalin nie bez powodu cieszy się tak dużym uznaniem na rynku. Płyn miesza się ze spalinami i znajduje się w osobnym zbiorniku, jaki zwykle jest zabezpieczony niebieską nakrętką. Występować może w bagażniku, obok wlewu paliwa lub pod maską.

Rola AdBlue

AdBlue jest bezbarwnym i nietoksycznym płynem, który posiada w składzie mocznik i wodę demineralizowaną. Mała ilość płynu jest wtryskiwana do spalin w wydechowym układzie. Pod wpływem mocznika i wysokiej temperatury tlenki azotu są zamieniane w azot i parę wodną. Następnie spaliny są wydalane na zewnątrz.

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz