Skip to content

Chwosty nie tylko do upinania zasłon

Pasmanteria to bardzo popularny sklep, który odwiedzają nie tylko osoby zajmujące się krawiectwem. Szeroki wybór różnego rodzaju dodatków sprawia, że zakupy w pasmanterii robią także osoby, które z krawiectwem nie mają nic wspólnego. W ofercie bardzo wielu pasmanterii stacjonarnych czy internetowych są między innymi chwosty. Ich wybór jest obecnie bardzo duży, z uwagi na to, że mają one ogromne możliwości wykorzystania.

Chwosty z pasmanterii to dzisiaj już nie tylko klasyczne chwosty do zasłon. W ofercie dobrej pasmanterii klienci znajdą chwosty, które mogą wykorzystać także w zupełnie innym celu. Wiele osób kupuje chwosty ozdobne w celu wykorzystania ich do wyrobu biżuterii „hand made”, które obecnie cieszy się ogromną popularnością. Chwosty to obecnie także modny dekoracyjny drobiazg do torebek czy butów. Wystarczy zamocować go przy torebce, aby torebka z poprzedniego sezonu zyskała zupełnie nowy wygląd.

W pasmanterii dekoracyjnej Ornatio Design znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do realizacji swojego pomysłu na chwosty – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz