Skip to content

Firma Raben Truck Service – serwis pojazdów ciężarowych i naczep

Firma Raben Truck Service spod Poznania, to wieloletnia tradycja, a co za tym idzie bogate doświadczenie związane z prowadzeniem w pełni profesjonalnej działalności związanej z serwisem pojazdów ciężarowych. Profesjonalna kadra pracownicza, wykwalifikowana na najwyższym poziome pozwala na w pełni profesjonalne podejście do klienta. Serwis DAF i serwis Mercedesa prowadzi obsługę tych pojazdów z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Wiedza połączona z doświadczeniem daje gwarancje, że pojazd opuszczający to miejsce jest w pełni sprawny oraz co najważniejsze – bezpieczny do dalszej pracy i podróży.

Firma Raben Truck Service posiada własną myjnię pojazdów ciężarowych, dzięki czemu wszystkie przyjmowane przez nich pojazdy, przekazywane się z powrotem właścicielowi, są czyste.

Oferta firmy Raben Truck Service to również szeroka dostępność do specjalistycznych części do samochodów ciężarowych. Zarówno oryginalne, jak również jest możliwość nabycia części zamiennych do samochodów ciężarowych.

Firma Raben Truck Service to również serwis agregatów chłodniczych

Oferta firmy Raben Truck Service nie ogranicza się jedynie do serwisu pojazdów ciężarowych. Fachowcy tej branży w swojej pracy zajmują się również serwisem agregatów chłodniczych marki Carrier.

Wszystkich zainteresowanych z Poznania bądź okolic firma Raben Truck Service zaprasza do kontaktu.

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz