Skip to content

Inteligentne instalacje sposobem na komfortowy i bezpieczeństwo domowników

Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na automatyczne sterowanie znajdującymi się w nim instalacjami i wyposażeniem. Połączone w jeden zautomatyzowany system umożliwiają nadzorowanie i zarządzanie w wyjątkowo wygodny sposób. Inteligentne instalacje mogą połączyć w jeden system zarządzania instalacje dostarczające do domu ciepło, systemy alarmowe czy sterujące zewnętrznymi żaluzjami, oświetleniem i urządzaniami domowymi.

Rozwiązaniem niezwykle komfortowym są aplikacje stworzone specjalnie dla urządzeń mobilnych z popularnym system operacyjnym Android. Instalując na swoim smartfonie taką aplikację wszystkimi urządzaniami, ogrzewaniem, systemem alarmowym oraz oświetleniem można sterować zdalnie bez względu na to, gdzie w danym momencie znajdują się mieszkańcy domu, w którym zostały wykonane inteligentne instalacje. Wiele z tych aplikacji udostępnianych jest bez pobierania jakichkolwiek opłat.

W Poznaniu działa firma remontowo-budowlana Putmajster, która w swojej ofercie ma montaż inteligentnych instalacji – https://putmajster.pl/inteligentne-instalacje

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz