Skip to content

Jak powinien działać serwis pojazdów ciężarowych?

Truck service, czyli serwis dużych samochodów takich, jak ciężarówki czy autobusy, specjalizuje się w naprawie i konserwacji takich pojazdów. Zapewnia im bezpieczeństwo oraz sprawność.

Serwis autobusów i ciężarówek z szerokim zakresem usług

Sprawność ciężarówek oraz autobusów jest ważnym czynnikiem dla firm transportowych, dlatego warsztat Raben Truck Service pod Poznaniem dba o realizację usług na najwyższym poziomie. Oferuje wysokiej jakości części do samochodów ciężarowych. Przejrzysty model współpracy powoduje, że klienci są zadowoleni z świadczonych wobec nich usług.

Oprócz tego, że w warsztacie wymieniane są części zamienne do samochodów ciężarowych, działa także myjnia pojazdów ciężarowych. Realizowany jest także serwis naczep ciężarowych. Na stronie z.pl pojawia się również informacje, że prowadzony jest serwis agregatów chłodniczych. Można skorzystać z kompleksowego zakresu usług.

Serwis Mercedes oraz wielu innych znanych marek

Domeną profesjonalnego warsztatu samochodowego jest specjalizowanie się w serwisie wielu marek pojazdów oraz urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku firmy Raben Truck Service. Prowadzi ona serwis Mercedesa, DAF, serwis Wielton. Dostarcza najlepszej jakości części TRP. Realizowany jest także serwis Carrier. Wszystko w jednym miejscu.

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz