Skip to content

Jak wykorzystać chwosty?

Bogaty i różnorodny asortyment to cecha pasmanterii, które obecnie działają na rynku. Artykuły takie, jak kordonki, mulina, włóczki, nici czy druty i szydełka można dzisiaj kupić zarówno w tradycyjnie działających pasmanteriach, jak i w internetowych. Wśród artykułów oferowanych przez pasmanterie nie może zabraknąć także produktów, które mogą zostać wykorzystane w aranżacji wnętrz. Do tych, którymi klienci interesują się bardzo często należą chwosty do zasłon.

Chwosty do zasłon umożliwiają kunsztowne upięcie zasłon i firan. Chwosty z pasmanterii dostępne są w bardzo różnorodnych odmianach. Wykonane z grubo plecionego sznura najlepiej sprawdzą się do podpięcia zasłon uszytych z grubej, mięsistej tkaniny. Tego typu chwosty najlepiej prezentują się we wnętrzach w stylu klasycznym lub vintage. Bez trudu można kupić także filigranowe chwosty, idealne do upięcia lekkich zasłon i firan.

Bogaty wybór chwostów do dekoracji każdego rodzaju wnętrza, i nie tylko, można znaleźć w internetowej pasmanterii dekoracyjne Ornatio Design – https://ornatio-design.pl/category/chwosty

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz