Skip to content

Koronki bawełniane w naszych ubraniach

Do ubrań lubimy dołączać różne proste rzeczy, które czasami zupełnie zmieniają ich charakter. Mogą to być chwosty, mogą to być frędzle, a nawet taśmy z pomponikami. Możliwości jest tu naprawdę wiele, ale zdecydowanie za rzadko sięgamy po jedną z nich: koronki bawełniane.

Koronki bawełniane to cała gama ciekawych rozwiązań

Zastosowanie ma tutaj jak najbardziej liczba mnoga, ponieważ koronka bawełniana na metry to wiele opcji, z których jedna będzie zupełnie niepodobna do drugiej. W naszej tradycji dominuje głównie koronka biała i delikatna, a jej wzory sięgają do natury. W praktyce drugiej dekady XXI wieku kolorystyka koronek jest po prostu szalona, a wzornictwo także nie zamierza się bawić w żaden konformizm. Warto eksperymentować, ponieważ można uzyskać naprawdę znakomite efekty tam, gdzie mogłoby się wydawać, że koronki nie mają dla siebie miejsca. Jeśli coś da się naszyć na coś innego, tym czymś może być koronka i najpewniej się tam znakomicie sprawdzi.

Interesującą ofertę koronek bawełnianych na metry posiada pasmanteria Ornatio Design – https://ornatio-design.pl/category/koronki-bawelniane

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz