Skip to content

Kuchnia na wymiar – od czego zacząć?

Remont kuchni to poważne przedsięwzięcie i należy go dobrze zaplanować. Jeżeli decydujemy się na zakup mebli kuchennych na wymiar należy rozpocząć od projektu. Sprawdź, co należy w nim uwzględnić.

Rodzaj kuchni

Projekt kuchni należy rozpocząć od ustalenia rodzaju zabudowy mebli kuchennych. Wybrać możemy z co najmniej kilku kombinacji: kuchnia w „L”, kuchnia jednorzędowa, kuchnia w „G” lub kuchnia z wolnostojącą wyspą. Decydując się na konkretny układ kuchni należy wcześniej oszacować powierzchnię i wymiary pomieszczenia. Kuchnia musi być ustawna i ergonomiczna, musi znajdować się miejsce na przejście i swobodne korzystanie z urządzeń.

Projekt kuchni – jak go zaplanować?

Zanim ustalimy ostateczny kształt kuchni warto poszukać kilku inspiracji. Kiedy ustalisz już styl swojej kuchni i orientacyjny układ pomieszczenia można przystąpić do projektowania kuchni. Wstępny projekt można przygotować samemu, określając swoje potrzeby i oczekiwania. Dokładny projekt warto zlecić profesjonalnego projektantowi wnętrz lub stolarzowi z Twojej okolicy. Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mogą skorzystać z oferty firmy Deluxe Design, która wykonuje kompleksowe projekty kuchni.

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz