Skip to content

Kursy dla nauczycieli

Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli przeznaczone są dla szerokiego grona słuchaczy. Są one organizowane przez ośrodki kształcenia lub doskonalenia zawodowego. Kursy te tworzone są przede wszystkim dla tych nauczycieli, którzy w dalszym ciągu pracują zawodowo, ale nie uzyskali wcześniej wymaganych przepisami kwalifikacji pedagogicznych. Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli mają bardzo różnorodną tematykę. Wśród kursów nie brakuje więc również i takich, które dedykowane są nauczycielom z kwalifikacjami pedagogicznymi. Wszystkie kursy dla nauczycieli mają bardzo merytoryczny charakter. Do tego uczestnicy kursów mogą wymieniać między sobą doświadczeniami.

Zajęcia te to nie tylko suche wykłady, ale także ćwiczenia praktyczne. Organizacja kursów dla nauczycieli od strony prawnej została uregulowana w wydanym przez ministra oświaty w 2009 roku rozporządzeniu. Szkolenia mogą być organizowane w tradycyjnej formie lub on-line.

Certyfikowana firma szkoleniowo-doradcza Euroconsulting specjalizuje się w prowadzeniu kursów dla nauczycieli. Zajęcia te są merytoryczne i prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę – https://euroconsulting.edu.pl/kursy-kwalifikacyjne-dla-nauczycieli

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz