Skip to content

Pomoc przychodni lekarskiej

Lekarz przynajmniej raz na jakiś czas potrzebny jest każdemu z nas. Udajemy się wówczas do przychodni lekarskiej. Na rynku działa wiele przychodni, które różnią się zakresem świadczonych usług. Najbardziej popularna jest oczywiście przychodnia lekarska lekarza rodzinnego. To do tego specjalisty skierujemy swoje kroki wówczas, gdy męczy nas przeziębienie, grypa czy zapalenie oskrzeli.

W przypadku poważniejszych dolegliwości na ogół również musimy najpierw pojawić się u lekarza rodzinnego. Aby bowiem skorzystać z pomocy lekarza specjalisty – na przykład neurologa, kardiologa czy nefrologa – potrzebne jest nam bowiem skierowanie. Do specjalistów, do których możemy udać się bez skierowania zalicza się ginekolog. W przychodni lekarza rodzinnego możemy na ogół wykonać badanie krwi, moczu, a także badanie EKG. Na ogół w przychodniach takich wykonuje się również szczepienia ochronne zarówno obowiązkowe, jak i dodatkowe.

Ośrodek Zdrowia jest przychodnią lekarską w Wójcinie, gdzie pacjenci mogą wykonać badania lekarskie, a także mogą poddać się drobnym zabiegom chirurgicznym lub akupunkturze – https://osrodekwojcin.pl/

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz