Skip to content

Pompa ciepła – potrzeba czy fanaberia?

Brak węgla nie straszny dla posiadaczy pomp ciepła

Gdy w Polsce pada blady strach na właścicieli kopciuchów, posiadacze pomp ciepła mogą spać spokojnie. Cena opału rośnie w niewiarygodnym tempie. Nie jest to jednak jedyny problem, ponieważ cena to jedna kwestia. Prawdziwym kłopotem jest brak opału w składach. W większości świecą one pustkami, a gdy tylko pojawi się towar, jest wykupowany na pniu, co potęguje dalszy wzrost cen.

Gdy dbasz o ekonomię i ekologię – pompa ciepła jest dla Ciebie

Przy podwyżkach węgla, ekogroszku i pelletu oraz gazu, pompy ciepła są w tej chwili najbardziej oszczędną formą ogrzewania domu. Jest to w obecnych czasach zasadnicza kwestia w każdym budżecie domowym. Nie mniej ważna jest kwestia ekologiczna. Przy jednoczesnym montażu fotowoltaiki bardziej ekologicznego rozwiązania na ogrzewanie domu nie znajdziemy.

Co, jak i gdzie? Halo Szczecin!

Wybór pompy ciepła należy precyzyjnie dobrać do budynku. Inna będzie potrzebna do starego budownictwa, inna do nowoczesnego. Najlepiej zastosować się do porad fachowców. Warto zapoznać się z ofertą firmy Electro Clim ze Szczecina jest jedną z tych, które fachowo i w jasny sposób wyjaśnią wszystkie kwestie dotyczące montażu, jak i samego wyboru konkretnego urządzenia.

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz