Skip to content

Prywatna położna – profesjonalna pomoc dla młodych mam

Prywatna położna, działa od 2015 roku w Poznaniu. W tym czasie pomogła wielu kobietom w czasie, gdy na świat przyszło ich maleństwo. Pani Natalia Antonić to wykształcona położna z wieloletnim doświadczeniem. Wizyty odbywa przede wszystkim w domu pacjentek. Dla ciężarnych organizuje kursy szkoły rodzenia.

Pomoc podczas okresu laktacji

Pani Natalia prowadzi doradztwo w zakresie porad laktacyjnych dla młodych mam. Na spotkaniach, położna pomaga prawidłowo przystawić dziecko do piersi. Podczas wizyty położnej, pacjentki uzyskują wiele wartościowych porad, jak np. jak często karmić dziecko, jak odżywiać się w czasie laktacji. Doradca laktacyjny może pomóc w doborze odpowiedniego laktatora. Pani Antonić pokaże jak laktatory działają i przedstawi najpopularniejsze modele.

Doradztwo w chustonoszeniu

Pani Natalia oferuje doradztwo w dziedzinie chustonoszenia. Na wizycie rodzice dziecka uczą się, pod okiem fachowca, prawidłowo obwiązać dzidziusia w chustę. Podczas spotkania jest możliwość wypróbowania różnych rodzajów chust, a nawet będzie możliwość zakupienia wybranej chusty.

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz