Skip to content

Remont łazienki pod kątem potrzeb seniora

Osoby w podeszłym wieku mają trudności z używaniem głębokiej wanny. Wejście i samodzielne wyjście z niej to dla nich duży problem. Dlatego w mieszkaniu seniora lepiej jest zamontować kabinę prysznicową. Przy okazji można odświeżyć wygląd całej łazienki.

Nowe funkcje, elegancki design

Kabina prysznicowa zajmuje mniej miejsca niż duża wanna. Da się więc bardziej funkcjonalnie zagospodarować wolną przestrzeń. Podczas wymiany wanny na estetyczną kabinę warto zrobić ogólny remont łazienki. Poznańska firma Putmajster wykonuje to kompleksowo. W razie potrzeby zmienia układ urządzeń sanitarnych tak, aby pomieszczenie stało się bardziej przestronne. Jeśli nie było wcześniej umywalki, znajdzie się miejsce także na nią.

Łazienka będzie jak nowa

Na stronie internetowej firmy Putmajster – https://putmajster.pl/pomieszczenia-mokre można zobaczyć inspiracje do gruntownej odmiany wystroju. Ciekawie prezentują się elementy drewniane, kontrastujące z ciemną wykładziną podłogi. Podczas remontu łazienki na ogół wymienia się instalacje elektryczne na nowocześniejsze pod względem użytych materiałów i stosownych zabezpieczeń. Dopiero po tym można zrobić malowanie ścian i wprowadzić różne elementy wykończenia wnętrz. Estetyka, wygoda i bezpieczeństwo to walory uzyskane po remoncie łazienki dla seniora.

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz