Skip to content

Szkolenia dedykowane pracownikom sektora finansów publicznych

Do sektora finansów publicznych zaliczane są między innymi przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe posiadające status publicznej uczelni i instytucje kultury. Mowa oczywiście o podmiotach, które finansowane są przez władze samorządowe lub przez państwo.

W każdej instytucji należącej do sektora finansów publicznych konieczne jest wprowadzenie kontroli zarządczej. Wiedzę o tym, w jaki sposób wprowadzić i kontrolować kontrolę zarządczą w jednostkach administracji samorządowej czy innego rodzaju jednostkach należących do sektora finansów publicznych, można zdobyć uczestnicząc w szkoleniach, których tematem jest właśnie kontrola zarządcza. Szkolenie z kontroli zarządczej jest adresowane zarówno do osób, którym temat ten jest już znany, jak i do osób, które nigdy wcześniej o kontroli zarządczej nawet nie słyszały. Szkolenia bardzo często odbywają się obecnie drogą online. Ma to związek z pandemią koronawirusa.

„bez owijania” jest warszawską firmą organizującą szereg szkoleń poszerzających wiedzę oraz kwalifikacje pracowników i osób poszukujących pracy. Jednym z nich jest szkolenie z kontroli zarządczej, które mogą prowadzone w formie otwartej lub zamkniętej wyłącznie dla pracowników jednej firmy.

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz