Skip to content

Właściwe przechowywanie i transport płynu AdBlue

Zaostrzeniu przepisów dotyczących ochrony środowiska nieuchronnie towarzyszy wzrost złożoności konstrukcji pojazdów, pojawienie się dodatkowych komponentów i układów zapewniających zgodność z wymogami tego prawodawstwa. Tym samym aktualizacja Euro-4 i wyższych standardów w segmencie Diesla doprowadziła do konieczności zastosowania specjalnego dodatku – specjalnego odczynnika AdBlue, który pomaga w oczyszczaniu spalin silników wysokoprężnych.

AdBlue jest cieczą składającą się z 32,5% mocznika i 67,5% ze zdemineralizowanej, wyjątkowo oczyszczonej wody. Naukowa nazwa rozwiązania to AUS 32. W Europie nazywa się to zwykłym AdBlue, a w USA – DEF (Diesel Exhaust Fluid – płyn do spalin z silników Diesla). Każdy płyn wymaga odpowiedniego przechowywania. Producent zbiorników na AdBlue dostarcza elementy do przechowywania. Każdy zbiornik objęty jest gwarancją i jest produkowany z najwyższej jakości polietylenu o niższej gęstości liniowej (LLDPE), który nadaje się do recyklingu. Jest odporny na rdzę i stabilizowany promieniami UV.

Zbiorniki do AdBlue, pompy i mieszalniki do produkcji AdBlue – produkcją tych rzeczy specjalizuje się firma Storage Partners. Jej produkty nie mają sobie równych, wyróżniając się profesjonalną konstrukcją i wytrzymałością – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz