Skip to content

Wykończenie pod klucz, czyli jakie?

Powoli standardem staje się to, że mieszkania i domy na pierwotnym rynku nieruchomości oferowane nam są w stanie pod klucz. Wykończenie pod klucz jest nie tylko jedną z ofert dewelopera, ale wręcz coraz częściej jest ofertą domyślną, z której można co prawda zrezygnować, ale raczej nie jest to praktykowane. Jest to opcja dodatkowa w zasadzie tylko w mniejszych inwestycjach. Co tutaj konkretnie oznacza „pod klucz”?

Wszystko gotowe od samego początku

Opcja wykończenia pod klucz oznacza, że w momencie wejścia do mieszkania, wszystkie ważne jego elementy będą już gotowe. Wygląda to tak, jak przy wejściu do mieszkania na rynku pierwotnym, gdzie czasami nie ma jeszcze telewizora czy mebli, ale ściany i podłogi w całości są już gotowe. Takie rozwiązanie jest po prostu wygodne, bo w domu jest wszystko, czego potrzebujemy do wygodnego i bezpiecznego mieszkania. Z deweloperem możemy się dogadać nawet co do zakupu sprzętu RTV i AGD. Bardzo chętnie nam w tym pomoże.

Inwestorzy budujący bloki mieszkalne lub osoby prywatne poszukujący w Poznaniu firmy specjalizującej w wykańczaniu mieszkań pod klucz powinny zapoznać się z ofertą firmy PREMIUM PROPERTY – https://mieszkaniepodklucz.pl

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz