Skip to content

Wykończenie pod klucz lokalu – co to właściwie oznacza?

Poznań jest jednym z najbardziej dynamicznych rynków mieszkaniowych w naszym kraju. Jego rozwój w ostatnich latach spowodowany jest zarówno świetną pozycją gospodarczą całego regionu, jak i możliwościami, jakie daje inwestowanie w nieruchomości w tym mieście. Co więcej, coraz częściej można spotkać z inwestycjami, które oferują wykończenie pod klucz. Na czym ono polega?

Wykończenie wnętrz we współczesnym budownictwie może przybierać różne formy. Często spotykany jest tzw. standard deweloperski, który obejmuje między innymi wylewki na podłodze, wykonanie kompletnych instalacji czy montaż okien i parapetów. Wykończenie pod klucz oferuje szerszy zakres prac, między innymi komplet czynności związanych z malowaniem ścian czy wyporządzeniem kuchni praz łazienki. Lokale w takim standardzie na rynku poznańskim oferuje na przykład Premium Property. Tego typu inwestycja w wykończenie wnętrz pozwala inwestorowi na uzyskanie znacznych oszczędności czasu – zamieszkanie w lokalu, wykończonym pod klucz, jest możliwe praktycznie natychmiast po jego oddaniu do użytku.

Możesz samodzielnie zobaczyć jaki jest koszt wykończenia Twojego mieszkania w jednym z wybranych standardów > https://mieszkaniepodklucz.pl/pakiety-wykonczen

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz