Skip to content

Zbiornik AdBlue – zaostrzanie się norm

Wielu z nas wie o tym, że zbiornik do AdBlue wymaganym jest we wszystkich autach z silnikami Diesla, łącznie z tymi dużymi pojazdami które mogą mieć ponad dwadzieścia ton ładowności. Tego typu samochody raczej nie wjeżdżają do centrum sporego europejskiego miasta, preferują jego obwodnicę, bo to właśnie przy niej wybudowany jest magazyn, do którego aktualnie jadą.

Czy normy się zaostrzą?

Diesle i sprzęt od AdBlue oraz zbiorniki do AdBlue w przypadku wielkich europejskich miast zapewne za jakiś czas zastąpią te pojazdy sanitarne i średnie auta dostawcze z silnikami elektrycznymi, bo one są rzecz jasna tymi powszechnie uznawanymi za lepsze, ale minie jeszcze jakieś kilkanaście lat, zanim znaczna część firm transportowych zajmujących się transportem lokalnym przestawi się na te pojazdy.

Czy Diesle mogą zniknąć?

Diesle i zbiorniki do AdBlue to w czasach obecnych to jedna z norm, jeśli chodzi o ten transport w Europie Zachodniej. Rzecz jasna ta opcja może zostać wypartą, bo pojazdy elektryczne czyli nawet te dostawcze zmieniają się. Ich akumulatory w rzeczy samej maleją, a sam zasięg znacząco rośnie.

Więcej informacji o AdBlue, technologii SCR i europejskich normach spalin znajdziesz na stronie: https://storage-partners.com/en/what-is-adblue-2

Głosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Napisz pierwszy komentarz

Dodaj komentarz