Skip to content

Gdzie można sprawdzić repertuar teatru?

Teatr cieszy się w ostatnim czasie rosnącą popularnością. Widzowie cenią go za możliwość bezpośredniego kontaktu z aktorami. Na terenie naszego kraju działa całe mnóstwo teatrów mających na afiszu bardzo ciekawe przedstawienia. Pojawia się jednak pytanie, czy można sprawdzić repertuar teatru. Zobaczmy.

Witryna internetowa teatru

Najlepszym źródłem informacji w tym zakresie jest obecnie witryna internetowa teatru. Każdy większy teatr posiada obecnie swoją stronę, na której publikowane są informacje dotyczące właśnie przedstawień, ich terminu, aktorów w nich występujących, a także ceny biletu. Wystarczy więc zaledwie kilka kliknięć, aby szybko dowiedzieć się, co aktualnie wystawiają w danym teatrze.

Informacje zamieszczane w prasie

Jeśli interesuje nas aktualny repertuar teatru, możemy szukać informacji również w prasie. Wystarczy postawić na lokalną gazetę i zapoznać się z zawartością działu kulturalnego.

Repertuar Teatru Wielkiego im. S. Moniuszki w Poznaniu od zawsze obfituje we wspaniałe spektakle, zarówno w te klasyczne jak i te współcześnie tworzone. Wybierz widowisko które lubisz spędź zachwycający wieczór w poznańskiej operze.

Głosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

1 komentarz

  1. Zbigniew D. Zbigniew D.

    Kiedyś by sprawdzić co będzie grane teatrze, zaglądałem do gazety. Dziś korzystam wyłącznie z internetu.

Dodaj komentarz